Personal

Tomas Nilsson, gårdsföreståndare
tomas.nilsson@strandhem.nu
0435-500 77, direkt nr. 0435-74 87 25

0703-74 22 67

Magnus Hagström, kursföreståndare och präst på Strandhems Bibel- & lärjungaskola
magnus.hagstrom@strandhem.nu
0435-514 77, 0704-36 33 39

Birgitte Olsen, lärare på Strandhems Bibel- & lärjungaskola, barnverksamhetsledare
birgitte.olsen@strandhem.nu
0451-514 77, direkt nr. 0435-74 87 28

Daniel Lyckander, lärare på Strandhems Bibel- & lärjungaskola
daniel.lyckander@strandhem.nu

0732-01 46 70

Daniel Hjort, lärare och präst på Strandhems Bibel- & lärjungaskola

daniel.hjort@strandhem.nu

0739-28 49 17

Karin Flodin, administratör

karin.flodin@strandhem.nu

Tereza Babic, Kökschef
tereza.babic@strandhem.nu
0435-500 77, direkt nr. 0435-74 87 50

Ida Andreasson, Kock

0720 64 38 16

Mikael Jensen, Vaktmästare

vaktmastare@strandhem.nu

0720-64 38 08

Lennart Johansson, Vaktmästare
0707-32 70 22

Jimmy Kastberg, Vaktmästare

Anita Hagelin, Ekonomibiträde

0720 64 38 16

Mari Johansson, Ekonomibiträde

0720 64 38 16

Gabriella Turgman

0720 64 38 16

Ingela Pålsson, Ekonomibiträde

0720 64 38 16

Ing-Britt Sjödahl och Bente Unosson, Strandhems bokhandel

0723-73 62 83

Eva Henriksson, Strandhems antikvariat
hewanhen@gmail.com
042-36 71 55

Kontakta oss

Email: info@strandhem.nu

Tel: 0435-500 77

Address:
Missionsgården Strandhem
Smålandsvägen 48
SE-286 35 Örkelljunga