Personal

Tomas Nilsson, gårdsföreståndare
tomas.nilsson@strandhem.nu
0435-50077, direkt nr. 0435 748 725

0703 742267

Daniel Engelbrekt, kursföreståndare: Bibel- & lärjungaskolan
daniel.engelbrekt@strandhem.nu
0435-51477, direkt nr. 0435 748 726

0709 239308

Birgitte Olsen, lärare på Bibel- och lärjungaskolan, barnverksamhetsledare, värdinna
birgitte.olsen@strandhem.nu
0451-51477, direkt nr. 0435 748 728

Daniel Lyckander, lärare Bibel- & lärjungaskolan
daniel.lyckander@strandhem.nu

0732 0146 70

Magnus Hagström, lärare och präst på Bibel- & lärjungaskolan, gårdsutvecklare (föräldraledig)
magnus.hagstrom@strandhem.nu
0435-51477

Tereza Babic, Kökschef
tereza.babic@strandhem.nu
0435-50077, direkt nr. 0435 748 750

Lennart Johansson, Vaktmästare
vaktmastare@strandhem.nu
0435-50077, 0707-327022

Erik Hector, Vaktmästare
erik.hector@strandhem.nu
0435-54677, 0720 643 808

0768 752119

Jimmy Kastberg, Vaktmästare

Mats Nyberg, Kock

0435 434 990

Anita Hagelin, Ekonomibiträde

0435 434 990

Mari Johansson, Ekonomibiträde

0435 434 990

Ingela Pålsson, Ekonomibiträde

Ing-Britt Sjödahl och Bente Unosson, Strandhems bokhandel

072 373 62 83

Eva Henriksson, Strandhems antikvariat
hewanhen@gmail.com
042-367155