Personal

Tomas Nilsson, gårdsföreståndare
tomas.nilsson@strandhem.nu
0435-50077, 0703 742267

Daniel Engelbrekt, kursföreståndare: Bibel- & lärjungaskolan
daniel.engelbrekt@strandhem.nu
0435-51477, 0709 239308

Birgitte Olsen, lärare på Bibel- och lärjungaskolan, barnverksamhetsledare, värdinna
birgitte.olsen@strandhem.nu
0451-51477

Daniel Lyckander, lärare Bibel- & lärjungaskolan
daniel.lyckander@strandhem.nu

Magnus Hagström, lärare och präst på Bibel- & lärjungaskolan, gårdsutvecklare
magnus.hagstrom@strandhem.nu
0435-51477

Tereza Babic, Kökschef
tereza.babic@strandhem.nu
0435-50077

Lennart Johansson, Vaktmästare
vaktmastare@strandhem.nu
0435-50077, 0707-327022

Erik Hector, Vaktmästare (föräldraledig)
erik.hector@strandhem.nu
0435-50077, 0768 752119

Jimmy Kastberg, Vaktmästare

Mats Nyberg, Kock

Anita Hagelin, Ekonomibiträde

Mari Johansson, Ekonomibiträde

Yvonne Fransson, Ekonomibiträde

Ing-Britt Sjödahl och Bente Unosson, Strandhems bokhandel
0435-52177

Eva Henriksson, Strandhems antikvariat
hewanhen@gmail.com
042-367155